2016-u14

Tekst uendret fra forrige sesong, oppdatert info kommer

Gutta i U14 sesongen 2016/17

Lagsapparatet U14 består av:
Lagleder: Jørgen Ljunggren - Jorgen.Ljunggren@radissonblu.com - 93497403
Hovedtrener: Michael Hjerpe - michael@holmeiendom.no - 92842734
Ass.trener: Andre Swiboda - swiboda@hotmail.com - 91334946

Hjelpetrener: Stefan Månsson - stefan@tdelektro.no - 97670292

Materialforvalter: Morten Berg - morten@dalens.no - 90966889
Materialforvalter: Henning Fransplass - henning.fransplass@vegvesen.no - 91384402

Foreldrekontakt/cup.ansv.: Monica Sandvold - moan@ahus.no - 91705492
18 feb 2016
februar 18, 2016

Velkommen til vintercamp!

Vi nærmer oss oppstart på vår vintercamp og kommer nå med litt praktisk informasjon og programmet. Spillerne trenger ikke ta.. Les mer →

15 feb 2016
februar 15, 2016

Laglederhåndbok

Håndboken for SIKs lagledere inneholder en rekke hjelpemidler for lagsapparatene, og forteller hvordan det praktiske rundt lagene bør være, inkludert avvikling.. Les mer →

11 sept 2015
september 11, 2015

Nye treningstider f.o.m. uke 38

Se tidene her Les mer →

31 aug 2015
august 31, 2015

Dommerkurs 7. september!

Allerede mandag 7/9 kl. 17-21.30 blir det avholdt dommerkurs. Kurset er for de som kunne tenke seg å bli og allerede.. Les mer →

Til alle medlemmer og spillere i Skedsmo Ishockeyklubb Vi nærmer oss nå slutten på 14/15 sesongen og er sakte på.. Les mer →

Furuset og Skedsmo spilte en morsom og jevn hockeykamp tirsdag kveld i Furuset Forum. Det var avtalt å spille 2.. Les mer →

Etter tre svake kamper mot Manglerud Star, Frisk Asker og Lørenskog som alle endte med tap fremstod Skedsmo U12 som.. Les mer →

Bortekamp kl. 19:00 en onsdagskvelden i januar er krevende for et U12 lag. Skedsmo hadde tatt turen til Sparta Amfi.. Les mer →

25 jan 2015
januar 25, 2015

Jevnspilt kamp mellom Skedsmo U12 og VIF

Begge lagene stiller med tre rekker og kampen er jevn i starten med sjanser begge veier. Etter hvert kobler VIF.. Les mer →

God start for Skedsmo i de første byttene med høyt tempo. Vi tar ledelsen på tiden 3:51 med et flott skudd.. Les mer →